Polsat Sport – gdzie oglądać online

Polsat Sport to kanał, a w zasadzie zbiór kanałów, gdzie możemy śledzić wiele wydarzeń sportowych. Mając dostęp do wybranego kanały, zobaczymy mecze piłkarskie, tenisowe, siatkarskie. W ofercie jest również dostęp do transmisji gal bokserskich, MMA, a także zmagań esportowych.

Niektóre z kanałów dostępne są bezpłatnie w wielu sieciach kablowych, a także w ich aplikacjach. Za idealny przykład możemy podać aplikację web i mobilną Vectra.

 Gdzie oglądać online Polsat Sport?

Polsat Sport ma też prawa do transmisji Ligi Mistrzów. To najbardziej interesuje wiele osób w Polsce, ponieważ mają wyłączność. Kanały Premium są jednak dostępne w dodatkowych i płatnych pakietach. Nie ma możliwości, aby oglądać je bezpłatnie.

W sieci również możemy skorzystać z aplikacji naszych dostawców, aby oglądać stream meczu Ligi Mistrzów na Polsat Sport Premium. Oczywiście jeśli znajduje się to w naszej ofercie.

W sieci możemy także wykupić sam pakiet kanałów Premium. Zrobić to możemy za pomocą strony ipla.pl. Pakiet wszystkich kanałów to koszt 30 zł za 30 dni dostępu.

Oprócz tego na kanałach Polsat Sport Premium prowadzone są transmisje na żywo Ligi Europy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*