NBA – gdzie i jak oglądać online

NBA to bezwzględnie najlepsza liga koszykarska na świeci. Wielu z nas zakochało się w tym sporcie w dzieciństwie, a każdy miał swojego idola. Był nim zapewne Michael Jordan, Dennis Rodman, a później Kobe Bryant, czy nasz Marcin Gortat. Obecnie na parkietach możemy podziwiać Lebrona James, Jamesa Hardena, czy Stephena Curry’ego, czy wielu, wielu innych.

Ze względu na inna strefę czasową, mecze NBA rozgrywane są w nocy polskiego czasu. Ale kto nie zarwał nigdy nocki, aby obejrzeć chociaż jeden mecz?

Gdzie i jak oglądać online NBA?

NBA można oglądać na kanałach stacji Canal+. Od pewnego czasu, istnieje także możliwość śledzenia tych rozgrywek dzięki stronie canalplus.com/pl. Musimy jednak wykupić subskrybcję na pakiet SPORT. Regularna cena to 50 zł miesięcznie. W każdej chwili możemy z niej zrezygnować. Canal+ oferuje też często promocje dla nowych użytkowników. Jednak w typ przypadku zyskujemy też dostęp do innych wydarzeń sportowych.

Kolejnym sposobem, aby oglądać stream z meczów NBA jest oficjalna strona ligi. Dostępne są trzy pakiety.

  • TEAM PASS – wszystkie mecze ulubionej drużyny za 179,99 zł.
  • LEAGUE PASS – wszystkie mecze sezonu za 289,99 zł.
  • 8-GAME CHOICE – osiem wybranych meczów w miesiącu za 119,99 zł.

Na stronie watch.nba.com możemy także skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego, który pozwala nam przybliżyć jak wygląda każdy pakiet i jak prowadzone są transmisje na żywo z każdego meczu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*